Filmy reklamowe w Poznaniu

Skuteczne promowanie usług czy towarów wymaga coraz większej kreatywności, dlatego jednym z chętnie wybieranych przez firmy rozwiązań w tym zakresie jest produkcja filmów reklamowych, ale też szkoleniowych czy instruktażowych. Takie spoty tworzymy w sposób profesjonalny, dbając jednocześnie o ich wyjątkowość, dzięki czemu klient ma pewność, że materiał przyciągnie uwagę odbiorcy. Zajmujemy się realizacją klipów korporacyjnych, wizerunkowych i eventowych dla przedsiębiorstw z każdej branży. Działamy na terenie Poznania, jak również całej Polski – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Jakie są rodzaje filmów reklamowych?

Trafiająca do wielu konsumentów promocja w Internecie i telewizji może być realizowana na wiele sposobów. Jednym z nich jest przygotowywanie materiałów wideo. Podstawowa kwestia to wykonanie ich projektu. Określenie typu klipu pozwala dopasować jego poszczególne elementy tak, by spełniał zamierzoną funkcję. Realizacje wykonywane przez nas to produkcja filmów szkoleniowych, instruktażowych, wizerunkowych, eventowych, korporacyjnych, ale przede wszystkim reklamowych.

Mogą być one główną, a nawet jedyną częścią kampanii propagującej ofertę danej marki, jak i częścią złożonej strategii marketingowej docierającej do odbiorców na wielu płaszczyznach. Tworzenie spotów promocyjnych, w tym m.in.: szkoleniowych, eventowych, wizerunkowych, korporacyjnych, instruktażowych czy reklamowych, rozpoczynamy od ustalenia z klientem, jaki ich typ będzie w danym przypadku najodpowiedniejszy. Przygotowujemy zarys konkretnego klipu, prezentując plan produkcji do wstępnej akceptacji. Dzięki temu filmy reklamowe dla firm z Poznania i całej Polski są wykonane zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami współpracujących z nami firm.

 

Jaki film reklamowy wybrać?

Spośród wymienionych wcześniej rodzajów spotów promocyjnych warto wybrać ten, który będzie najlepiej pasował do profilu działalności. Jeśli przedsiębiorstwo zajmuje się realizacją konkretnego projektu, np. inwestycji, dobrym pomysłem będzie film wizerunkowy. Produkcja powinna przedstawiać dane przedsięwzięcie w sposób uwydatniający jego zalety. Dzięki temu staje się ono atrakcyjniejsze dla potencjalnych klientów czy kontrahentów chcących powierzyć swoje środki na dokończenie prezentowanej koncepcji.

Bardzo często wybierane są również filmy produktowe, czyli typowe spoty reklamowe dla marek zajmujących się sprzedażą konkretnych towarów. Możliwe jest też ukazanie ich atutów już przy rekomendowanym zastosowaniu. W takim celu wykonywane są instruktażowe materiały wideo, których produkcją także zajmuje się nasza agencja. Tworzenie filmów szkoleniowych również będących elementem oferty to z kolei propozycja np. dla przedsiębiorstw funkcjonujących w trudnych branżach, gdzie zrozumienie poszczególnych zagadnień przy nawiązywaniu współpracy może przysporzyć odbiorcy problemów. Opisywane klipy zapobiegają takim sytuacjom, skutecznie wyjaśniając kluczowe kwestie zainteresowanym konsumentom.

Jesteśmy też w stanie wypromować wybrane wydarzenia istotne dla firmy. W tym celu wykonujemy spoty eventowe i inne materiały korporacyjne. Wszystkich zainteresowanych produkcją instruktażowych, szkoleniowych lub typowych reklamowych klipów promocyjnych zachęcamy do kontaktu. Świadczymy także usługi digitalizacji zbiorów muzealnych zarówno w postaci zdjęć eksponatów, jak i digitalizacji 3d. Zajmujemy się tworzeniem tzw. wirtualnych spacerów, fotografii wizerunkowych czy innych elementów reklamy wizualnej.

Zaufali nam