Fotografia reklamowa w Poznaniu

Z myślą o różnych potrzebach Klientów, oferujemy szeroki wybór usług fotograficznych. Zajmujemy się nimi od wielu lat i jako fotografowie zyskaliśmy zaufanie licznych Zleceniodawców. Wśród nich są zarówno agencje reklamowe, freelancerzy, jak i firmy oraz muzea. Wykonaliśmy dla nich m.in. zdjęcia produktowe, w tym packshoty, a także digitalizacje 3D. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych sesji w portfolio i do współpracy!

Zdjęcia reklamowe Poznań

Obraz to jeden z lepszych środków przekazu informacji, a co najważniejsze, z powodzeniem może zastąpić setki słów. Fotografia reklamowa lub wizerunkowa działa na wyobraźnię Odbiorcy. Dzięki temu zapamiętuje on szczegóły widoczne na zdjęciu oraz ogólne wrażenie, które wywołuje określone emocje. Magia barw oraz światła pozwala na podkreślenie walorów każdego obiektu. W trakcie sesji fotograf produktowy robi serie różnych ujęć, z których wybierane są najlepsze. W zależności od zlecenia mogą to być fotografie wnętrz, przedmiotów np. packshoty, a także lotnicze i wizerunkowe na terenie Poznania i okolic. Jesteśmy dyspozycyjnymi fotografami, a naszą mocną stroną i pasją jest grafika komputerowa.

Fotografia wnętrz, digitalizacja 3d oraz wirtualne spacery Poznań

Uważnie obserwujemy branżę i wiemy, jak ważna jest reklama wizualna produktów i usług. Właśnie dlatego postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o dodatkowe opcje typu:

Wiemy, że z ich pomocą kampania reklamowa zyskuje na atrakcyjności. To oznacza, że przynosi lepsze efekty, które przekładają się na wzrost zysku.
Zajmujemy się także cyfryzacją dokumentów w archiwach np. muzealnych czy kościelnych. Digitalizacja 3D to usługa, która przenoszenia treści zapisanych na papierze do komputera. Dzięki pracy fotografa dane analogowe mogą być udostępniane na stronach internetowych.
Jako fotografowie współpracujemy z deweloperami oraz agencjami nieruchomości. Na ich zlecenia wykonujemy zdjęcia wnętrz mieszkań i domów w Poznaniu.
Zainteresowanych sesją produktową (packshotami), wizerunkową lub reklamową zachęcamy do kontaktu!

 

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej sesji produktowej w Sotis Studio?

Po pierwsze, mamy bogate doświadczenie w fotografii reklamowej. Wiemy, jakie powinny być zdjęcia produktowe, by skupić na sobie uwagę Odbiorcy i skłonić go do działania np. zakupu lub udziału w wydarzeniu.

Po drugie, mamy profesjonalny sprzęt, którym wykonujemy fotografie:

  • wnętrz,
  • wizerunkowe,
  • packshoty,
  • lotnicze.

Oprócz typowej sesji produktowej możemy zaoferować także filmy reklamowe w studio lub w plenerze. Spoty te będą doskonałym uzupełnieniem kampanii wizerunkowej.

Po trzecie, jesteśmy kreatywnym zespołem specjalistów ‒ grafików, fotografów i techników audiowizualnych z Poznania. Dysponujemy również odpowiednio przygotowanymi do pracy wnętrzami i sprzętem. Ponadto podejmujemy się także prac w terenie. Oznacza to, że dojeżdżamy do Klienta i pracujemy na miejscu np. w siedzibie firmy lub na otwartej przestrzeni. Każda sesja produktowa (packshoty) z udziałem naszego fotografa jest starannie przygotowana. Analizujemy przede wszystkim czynniki, które bezpośrednio wpływają na jakość zdjęć. Przykładowo ujęcia lotnicze wymagają odpowiednich warunków atmosferycznych.

 

Zaufali nam