Sotis to studio filmowe, które obsługuje od 2009 roku klientów z miasta Poznań jak i innych części kraju. Kilkanaście lat doświadczenia oraz tysiące godzin spędzonych na planach filmowych i zdjęciowych – to wszystko ukierunkowane jest na zaspakajanie potrzeb klientów biznesowych z każdej branży. Sotis Studio to połączenie sił najlepszych fachowców, najnowszych technologii oraz pasji do działania, która każdego dnia pcha nas do przodu.

Sotis Studio filmowe jest chętnie wybierane przez klientów z miasta Poznań jak i całego kraju (zagranicy). W naszym portfolio znajdą Państwo podmioty z różnych branż. To dowód na to, że każdy produkt, usługę można wyróżnić na tle konkurencji dzięki zastosowaniu marketingu video. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzić klienta przez każdy etap produkcji: od napisania profesjonalnego scenariusza, po realizację materiału oraz profesjonalny montaż. Nieodłącznym elementem jest analiza, aby działania były ukierunkowane na najważniejszy cel: uzyskanie jak największych korzyści związanych z ekspozycją marki oraz wzmocnienie procesu sprzedaży. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy i instytucje publiczne.

Jeśli zastanawiacie się Państwo jak wybrać odpowiednie studio filmowe z miasta Poznań lub w ujęciu wyboru o usługodawców z całej Polski, to polecamy kontakt, dołożymy wszelkich starań, aby od 1 minuty kontaktu zbudować zaufanie, które przerodzi się następnie w produktywną współpracę.