Wirtualny showroom

Jak w ciekawy i wyczerpujący sposób pokazać ofertę firmy, urzędu lub uczelni? My znaleźliśmy odpowiedź na to pytanie – jest niąinternetowy showroom, czyli wirtualny spacer 3D np. po sklepie w towarzystwie awatara. Może on opowiadać m.in. o produktach lub usługach. Taki film reklamowy ma na celu zachęcenie widza do skorzystania z danej oferty. Ułatwia to specjalne menu, np. boczne z intuicyjnymi ikonami — koperty lub słuchawki telefonicznej.

Jak wygląda wirtualny spacer 3D?

W SOTIS ART w Poznaniu zajmujemy się przenoszeniem rzeczywistości do świata cyfrowego. Używany do tego celu nowoczesnego sprzętu i oprogramowania komputerowego. W efekcie powstają zjawiskowe, wirtualne spacery 3D. Są tworzone z filmów, nagrań lektorów i wysokiej jakości zdjęć. Bardzo pomocna jest fotografia produktowa – sesja może być zrealizowana w naszym studio lub u Klienta. Jesteśmy w stanie przygotować każdą formę internetowego showroomu’u, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Wirtualny spacer po muzeum

Jedną z ciekawszych form wirtualnego spaceru jest wycieczka np. po Poznaniu z przewodnikiem. Jej przygotowanie poprzedza digitalizacja zabytków, czyli fotografowanie i obróbka graficzna. Następnie całość zebranych materiałów wraz ze ścieżką audio publikowana jest w postaci internetowego showroom’u. Może nim być np. sala muzealna, wnętrze teatru czy każde inne miejsce. Dużą rolę odgrywa tu awatar, który opowiada o tym, co jest widoczne na ekranie. Tak przygotowane wirtualne spacery 3D dostarczają wielu pozytywnych emocji. Mogą być też zachętą do odwiedzin danego miejsca w rzeczywistości.

Internetowy showroom jako reklama wizualna

W SOTIS ART dbamy o każdy szczegół komunikacji graficznej oraz werbalnej. Nasz internetowy showroom z wręcz mistrzowską wirtuozerią łączy wszystkie te elementy, co pozwala nam na stworzenie niezwykle spójnego przekazu. W efekcie przygotowane przez nas materiały służą jako doskonała reklama wizualna, która z pewnością spotka się z ogromnym zainteresowaniem. Zapraszamy do naszego biura, w którym porozmawiamy o Państwa wizji oraz celach, a następnie pomożemy je urzeczywistnić!

 

Zrealizowane showroomy
Polipak
Polipak

Wirtualny showroom firmy Polipak.

Wiesheu
Wiesheu

Wirtualny showroom firmy Wiesheu.

LO Środa Wlkp.
LO Środa Wlkp.

Wirtualny spacer LO Środa Wlkp.

Zaufali nam