Wirtualny showroom

Jak w ciekawy i wyczerpujący sposób pokazać ofertę firmy, urzędu lub uczelni? My znaleźliśmy odpowiedź na to pytanie – jest niąinternetowy showroom, czyli wirtualny spacer 3D np. po sklepie w towarzystwie awatara. Może on opowiadać m.in. o produktach lub usługach. Taki film reklamowy ma na celu zachęcenie widza do skorzystania z danej oferty. Ułatwia to specjalne menu, np. boczne z intuicyjnymi ikonami — koperty lub słuchawki telefonicznej.

Jak wygląda wirtualny spacer 3D?

W SOTIS ART w Poznaniu zajmujemy się przenoszeniem rzeczywistości do świata cyfrowego. Używany do tego celu nowoczesnego sprzętu i oprogramowania komputerowego. W efekcie powstają zjawiskowe, wirtualne spacery 3D. Są tworzone z filmów, nagrań lektorów i wysokiej jakości zdjęć. Bardzo pomocna jest fotografia produktowa – sesja może być zrealizowana w naszym studio lub u Klienta. Jesteśmy w stanie przygotować każdą formę internetowego showroomu’u, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Wirtualny spacer po muzeum

Jedną z ciekawszych form wirtualnego spaceru jest wycieczka np. po Poznaniu z przewodnikiem. Jej przygotowanie poprzedza digitalizacja zabytków, czyli fotografowanie i obróbka graficzna. Następnie całość zebranych materiałów wraz ze ścieżką audio publikowana jest w postaci internetowego showroom’u. Może nim być np. sala muzealna, wnętrze teatru czy każde inne miejsce. Dużą rolę odgrywa tu awatar, który opowiada o tym, co jest widoczne na ekranie. Tak przygotowane wirtualne spacery 3D dostarczają wielu pozytywnych emocji. Mogą być też zachętą do odwiedzin danego miejsca w rzeczywistości.

Internetowy showroom jako reklama wizualna

W SOTIS ART dbamy o każdy szczegół komunikacji graficznej oraz werbalnej. Nasz internetowy showroom z wręcz mistrzowską wirtuozerią łączy wszystkie te elementy, co pozwala nam na stworzenie niezwykle spójnego przekazu. W efekcie przygotowane przez nas materiały służą jako doskonała reklama wizualna, która z pewnością spotka się z ogromnym zainteresowaniem. Zapraszamy do naszego biura, w którym porozmawiamy o Państwa wizji oraz celach, a następnie pomożemy je urzeczywistnić!

 

Zrealizowane showroomy
Polipak
Polipak

Wykonaliśmy wirtualny showroom dla firmy Polipak. Dzięki niemu w jednym miejscu …

Wiesheu
Wiesheu

Wykonaliśmy wirtualny showroom dla firmy Wiesheu. Dzięki niemu w jednym miejscu …

Zaufali nam